Wirtualne wycieczki Matterport 360

Wirtualne wycieczki 3D dostępne są na wszystkich urządzeniach.
Ciesz się już teraz najlepszą reklamą na komputerach stacjonarnych, urządzeniach mobilnych, tabletach i zestawach wirtualnej rzeczywistości dzięki naszym wirtualnym spacerom

Gdzie odnajdzie się VR?

Dzięki funkcji VR możemy obsługiwać wiele różnych branż poza sprzedażą/wynajmem nieruchomości. Usługę VR możemy wykorzystać w promocji sklepów detalicznych, siłowni, spa, salonów wystawowych lub branż, które pomagają klientom w doborze lokalizacji, dokumentacji postępów na placu budowy czy dokumentacji uszkodzeń dla firmy ubezpieczeniowej.
Odkryj razem z Nami jak wirtualny spacer może poprawić Twój marketing online i zarządzanie obiektami na odległość.

Wypróbuj teraz wirtualny spacer 3D Matterport

Zdjecia 360°

są idealnym rozwiązaniem na pokazanie w pełnym wymiarze Twojego lokalu, biura czy sprzedawanego mieszkania! Są najtańszym sposobem na pokazanie od wewnątrz jak wygląda oferowany lokal, nie musisz szukać idealnych ujęć bo Zdjęcia 360° zawsze robią pozytywne wrażenie na kliencie!

Zobacz Google Street View

Pokaż swój biznes w najpopularniejszej usłudze mapowania na świecie i ciesz się lepszą widocznością/reklamą całkowicie za darmo! Umieścimy Twój niepowtarzalny spacer na stronie Google Street View. Wirtualny spacer będzie dostępny na Twojej stronie www i mapach google. Oszczędzamy Twój czas bo otrzymasz dwa wirtualne spacery podczas jednej wizyty w Twoim lokalu.

Dodaj pinezki w trasie

Daj swoim klientom więcej informacji na temat swojej nieruchomości/biznesu. Pinezki mattertag mogą zawierać dodatkowy tekst, zewnętrzny link do stron sprzedaży, zdjęcie lub film np. do YouTube. Umieścimy pinezki tak aby wskazały klientowi atuty lokalu, których nie widać na pierwszy rzut oka.

Dynamiczny model 3D

Widok obiektu, lokalu jest dostępny w każdym pakiecie i wirtualnym spacerze. Dzięki temu widokowi pokażesz swoim klientom dokładne rozmieszczenie wszystkich pomieszczeń oraz ciągów komunikacyjnych aby w pełni zobrazować przestrzeń, którą są zainteresowani. Możesz filtrować wyświetlane wyniki według pięter aby wydzielić tylko tą kondygnację, którą jesteś najbardziej zainteresowany.

Wideo z animacją 3D

Film reklamowy przedstawiający przejście z pomieszczenia do pomieszczenia. Jest to świetny sposób na prezentację nieruchomości w płynnej formie, z której można korzystać w dowolnym miejscu.

Fotografia 4K i 360 °

Dzięki temu że świadczymy kompleksową usługę typu „wszystko w jednym”, możemy zapewnić wysoką rozdzielczość zdjęć 4K oraz zdjęcia 360.

Dostępne pliki 3D

– Kolorowana chmura punktów (.XYZ)
– Obraz planu sufitu z odbiciem
– Obraz planu pomieszczenia o wysokiej rozdzielczości
– Plik siatki 3D (.OBJ)

Będziesz mógł dodawać adnotacje, udostępniać i eksportować chmurę punktów do Autodesk ReCap® lub Revit®. Szybsze niż skanowanie laserowe 3D, bardziej kompletne niż ręczne skanery 3D.

W naszych rękach możesz czuć się bezpiecznie!

Jesteśmy rekomendowanym fotografem Google Street View.

Wirtualne nieruchomości 360

tel.: +48 608 416 681
email: biuro@wirtualnenieruchomosci360.pl

Zgoda RODO