Wirtualne wycieczki Matterport 360

Wirtualne wycieczki 3D dostępne są na wszystkich urządzeniach.
Ciesz się już teraz najlepszą reklamą na komputerach stacjonarnych, urządzeniach mobilnych, tabletach i zestawach wirtualnej rzeczywistości dzięki naszym wirtualnym spacerom

Gdzie odnajdzie się VR?

Dzięki funkcji VR możemy obsługiwać wiele różnych branż poza sprzedażą/wynajmem nieruchomości. Usługę VR możemy wykorzystać w promocji sklepów detalicznych, siłowni, spa, salonów wystawowych lub branż, które pomagają klientom w doborze lokalizacji, dokumentacji postępów na placu budowy czy dokumentacji uszkodzeń dla firmy ubezpieczeniowej.
Odkryj razem z Nami jak wirtualny spacer może poprawić Twój marketing online i zarządzanie obiektami na odległość.

Wypróbuj teraz wirtualny spacer 3D Matterport

Zdjecia 360°

są idealnym rozwiązaniem na pokazanie w pełnym wymiarze Twojego lokalu, biura czy sprzedawanego mieszkania! Są najtańszym sposobem na pokazanie od wewnątrz jak wygląda oferowany lokal, nie musisz szukać idealnych ujęć bo Zdjęcia 360° zawsze robią pozytywne wrażenie na kliencie!

Zobacz Google Street View

Pokaż swój biznes w najpopularniejszej usłudze mapowania na świecie i ciesz się lepszą widocznością/reklamą całkowicie za darmo! Umieścimy Twój niepowtarzalny spacer na stronie Google Street View. Wirtualny spacer będzie dostępny na Twojej stronie www i mapach google. Oszczędzamy Twój czas bo otrzymasz dwa wirtualne spacery podczas jednej wizyty w Twoim lokalu.

Dodaj pinezki w trasie

Daj swoim klientom więcej informacji na temat swojej nieruchomości/biznesu. Pinezki mattertag mogą zawierać dodatkowy tekst, zewnętrzny link do stron sprzedaży, zdjęcie lub film np. do YouTube. Umieścimy pinezki tak aby wskazały klientowi atuty lokalu, których nie widać na pierwszy rzut oka.

Dynamiczny model 3D

Widok obiektu, lokalu jest dostępny w każdym pakiecie i wirtualnym spacerze. Dzięki temu widokowi pokażesz swoim klientom dokładne rozmieszczenie wszystkich pomieszczeń oraz ciągów komunikacyjnych aby w pełni zobrazować przestrzeń, którą są zainteresowani. Możesz filtrować wyświetlane wyniki według pięter aby wydzielić tylko tą kondygnację, którą jesteś najbardziej zainteresowany.

Wideo z animacją 3D

Film reklamowy przedstawiający przejście z pomieszczenia do pomieszczenia. Jest to świetny sposób na prezentację nieruchomości w płynnej formie, z której można korzystać w dowolnym miejscu.

Fotografia 4K i 360 °

Dzięki temu że świadczymy kompleksową usługę typu „wszystko w jednym”, możemy zapewnić wysoką rozdzielczość zdjęć 4K oraz zdjęcia 360.

Dostępne pliki 3D

– Kolorowana chmura punktów (.XYZ)
– Obraz planu sufitu z odbiciem
– Obraz planu pomieszczenia o wysokiej rozdzielczości
– Plik siatki 3D (.OBJ)

Będziesz mógł dodawać adnotacje, udostępniać i eksportować chmurę punktów do Autodesk ReCap® lub Revit®. Szybsze niż skanowanie laserowe 3D, bardziej kompletne niż ręczne skanery 3D.

W naszych rękach możesz czuć się bezpiecznie!

Jesteśmy rekomendowanym fotografem Google Street View.

Galeria

Nieruchomości mieszkaniowe

Sprzedaż nieruchomości robi się coraz trudniejsza – klient coraz bardziej wymagający, koszty związane z dojazdem na prezentację nieruchomości coraz wyższe – a wystarczy zrobić wirtualny spacer i wysłać klientowi materiały aby mógł się z nimi zapoznać.

Uatrakcyjnienie oferty wynajmu nieruchomości stanowi bardzo ważny czynnik, który decyduje o liczbie zainteresowanych osób. Dobrze wiemy, że im bardziej atrakcyjne ogłoszenie – tym więcej klientów, którzy są skłonni zapłacić oczekiwaną cenę najmu.

Budownictwo, stolarstwo i inne

Sekcja ta przeznaczona jest budownictwu, stolarstwu oraz wszelkiego rodzaju inwentaryzacjom budowlanym.

Nieruchomości komercyjne

W tej sekcji znajdą Państwo obiekty o przeznaczeniu handlowym, biurowym, usługowym, sportowym, hotelarskim, gastronomicznym itp. W każdej branży ważny jest marketing oraz prezentacja Naszego biznesu w taki sposób aby był on jak najbardziej przyjazny dla potencjalnego klienta. Dzięki spacerom wirtualnym jest to niesłychanie proste!

Jak działa usługa wirtualnego spaceru?

Jeśli nigdy wcześniej jej nie używałeś, oto kilka żeczy, które musisz wiedzieć

To powinieneś wiedzieć

1

Sprawdź możliwości wirtualnego spaceru na Naszej stronie, wybierz to co najbardziej Cię interesuje. Przejdź do zakładki Cennik i sprawdź naszą ofertę. Wybierz pakiet, który Cię interesuje i skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, który znajdziesz na dole strony. Jeżeli chcesz dopasować zakres usługi indywidualnie, napisz nam o tym a My zrobimy wszystko żeby spełnić twoje oczekiwania.

2.

Opowiedz nam o swojej przestrzeni (lokalu, restauracji czy hotelu) a my doradzimy jak ją przygotować aby uzyskać najlepsze efekty. Dla przestrzeni publicznych możemy wykonać zdjęcia z ludźmi w kadrze zachowując możliwość „rozmycia twarzy”. Wirtualny spacer najlepiej sprawdza się pomieszczeniach ale przy zachowaniu pewnych warunków można go wykonać w otwartej przestrzeni.

3.

Dzień realizacji. Będziemy potrzebować kilku godzin na realizację zlecenia aby zapewnić sprawne działanie i pełny dostęp do wszystkich pomieszczeń. Kamera obraca się o 360 stopni i zaleca się aby w trakcie pobierania obrazu umiejscowienie przedmiotów i mebli w danym pomieszczeniu pozostało niezmienne.

Cennik

 Dodatkowo:

….zł – za każdy rozpoczęty miesiąc lub rok hostingu – cena ustalana jest indywidualnie.

  • 199,00zł – za każde kolejne rozpoczęte skanowanie +100 skanów (zazwyczaj 100 skanów wystarcza na cały obiekt).
  • 8,00zł – za każdą dodatkową pinezkę (tag/znacznik) z przypisanym wideo, muzyką, tekstem.
  • 8,00zł – za każde dodatkowe kolejne zdjęcie 2D i/lub panoramę 360
  • 199,00zł – Połączenie spaceru z mapami Google Street View – tylko dla zarejestrowanych firm.
  • 199,00zł – Plan pomieszczeń, budynku – jest to profesjonalny rzut/rysunek techniczny nieruchomości.
  • 99,00zł – Automatyczne zwiedzanie spaceru.
  • 199,00zł – Dodatkowy film reklamowy ze spaceru 3D z muzyką w tle.

Wypróbuj teraz wirtualny spacer 3D Matterport

Wirtualne nieruchomości 360

tel.: +48 608 416 681
email: biuro@wirtualnenieruchomosci360.pl

Zgoda RODO

Compare Listings

Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki