Jak działa usługa wirtualnego spaceru?

Jeśli nigdy wcześniej jej nie używałeś, oto kilka żeczy, które musisz wiedzieć

To powinieneś wiedzieć

1

Sprawdź możliwości wirtualnego spaceru na Naszej stronie, wybierz to co najbardziej Cię interesuje. Przejdź do zakładki Cennik i sprawdź naszą ofertę. Wybierz pakiet, który Cię interesuje i skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, który znajdziesz na dole strony. Jeżeli chcesz dopasować zakres usługi indywidualnie, napisz nam o tym a My zrobimy wszystko żeby spełnić twoje oczekiwania.

2.

Opowiedz nam o swojej przestrzeni (lokalu, restauracji czy hotelu) a my doradzimy jak ją przygotować aby uzyskać najlepsze efekty. Dla przestrzeni publicznych możemy wykonać zdjęcia z ludźmi w kadrze zachowując możliwość „rozmycia twarzy”. Wirtualny spacer najlepiej sprawdza się pomieszczeniach ale przy zachowaniu pewnych warunków można go wykonać w otwartej przestrzeni.

3.

Dzień realizacji. Będziemy potrzebować kilku godzin na realizację zlecenia aby zapewnić sprawne działanie i pełny dostęp do wszystkich pomieszczeń. Kamera obraca się o 360 stopni i zaleca się aby w trakcie pobierania obrazu umiejscowienie przedmiotów i mebli w danym pomieszczeniu pozostało niezmienne.

Compare Listings

Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki